Jubileusz 110-lecia

1 grudnia 2012 roku to dzień świętowania Jubileuszu 110-lecia istnienia Siódemki.

Zapraszamy wszystkich uczniów, absolwentów, obecnych i byłych pracowników szkoły do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Na obchody, organizowane przez Komitet przy współpracy Stowarzyszenia Absolwentów VII LO, zaprasza Dyrektor, Pan Wojciech Zagórny.

Uroczystości rozpocznie Msza Święta o godz. 12.00 w Sanktuarium Matki Bożej Pani Krakowa oo. Karmelitów „Na Piasku” celebrowana przez Jego Eminencję biskupa Damiana Muskusa OFM.

Następnie, od godz. 13.15 w sali Filharmonii Krakowskiej zaprezentowany zostanie program jubileuszowy pt. „Dobrze być Siódemkowiczem”. W czasie jego trwania uczniowie tegorocznych klas pierwszych liceum złożą uroczyste ślubowanie. Przewidziano również inne atrakcje, m.in. rozstrzygnięcie konkursu na najliczniejszą siódemkową rodzinę w historii szkoły.

Dalsza część obchodów Jubileuszu będzie miała miejsce w budynku szkolnym od godz. 17.00. Absolwentom zaproponujemy sentymentalne spotkanie przy urodzinowym torcie, w miłej atmosferze sal zapamiętanych z lat nauki i szkolnych korytarzy… Będzie można skonfrontować wspomnienia z rzeczywistością edukacji w XXI wieku.

Zwieńczeniem dnia będzie Bal Absolwentów w restauracji „Eden”, nieopodal szkoły.

chor110