Sukcesy sportowe

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

MAŁOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY:

I MIEJSCE W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

  • Aleksandra Kawalec 2 d
  • Aneta Kołodziej 2 e
  • Karolina Świątkowska   2 e
  • Magdalena Kurowska 2 e
  • Julia Solarz 2 g
  • Iga Krzemińska 2 g
  • Dominika Klucznik 2 h
  • Anna Stasiak 2 i
  • Martyna Krzyżowska 1 b
  • Maja Garbacik 1 e
  • Zofia Tokarek 1 e

II MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW:

  • Jan Kościelniak 3 d
  • Michał Topór 3 d
  • Marcin Biederman 3 e
  • Jan Czerlunczakiewicz 2 c
  • Michał Haduch 2 d
  • Szymon Piech 2 d
  • Mateusz Marczyk 2 e
  • Mateusz Klimek   2 h
  • Dominik Turakiewicz 1 e
  • Wiktor Jarosz 1 e

III MIEJSCE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT:

  • Alicja Sobierajska 3 a
  • Monika Malinowska 2 e,
  • Jadwiga Cempura 2 f,
  • Dominika Pitala 2 g,
  • Aleksandra Staniszewska 2 g,
  • Magdalena Kozera 1 a,
  • Julia Natkaniec 1 d,
  • Dominika Kowalska 1 e,
  • Beata Milcz 1 e,
  • Joanna Tworek 1 e,
  • Patrycja Kozera 1f,
  • Adrianna Miłoń 1 g

 KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY:

I MIEJSCE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT:

  • Alicja Sobierajska 3 a
  • Klementyna Rogalska-Trnka 2 a,
  • Monika Malinowska 2 e,
  • Jadwiga Cempura 2 f,
  • Dominika Pitala 2 g,
  • Aleksandra Staniszewska 2 g,
  • Magdalena Kozera 1 a,
  • Julia Natkaniec 1 d,
  • Dominika Kowalska 1 e,
  • Beata Milcz 1 e,
  • Joanna Tworek 1 e,
  • Patrycja Kozera 1f,
  • Adrianna Miłoń 1 g,
  • Natalia Tomaszkiewicz 1 g

I MIEJSCE W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT:

  • Aleksandra Kawalec 2 d
  • Aneta Kołodziej 2 e
  • Karolina Świątkowska   2 e
  • Karolina Zaborska   2 e
  • Magdalena Kurowska 2 e
  • Magdalena Kędys 2 f
  • Karolina Sajdak 2 f
  • Julia Solarz 2 g
  • Dominika Klucznik 2 h
  • Julia Maciejasz 2 h
  • Anna Stasiak 2 i
  • Martyna Krzyżowska 1 b
  • Zuzanna Szlachta 1 b
  • Zofia Tokarek 1 e

III MIEJSCE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW:

  • Mateusz Skalny 3 b,
  • Norbert Kuśmierz 3 b,
  • Tomasz Igielski 3 e,
  • Krzysztof Dwornik 3 h,
  • Szymon Skalski 2 a,
  • Mateusz Nowacki 2 c,
  • Hubert Szeliga 2 c,
  • Maciej Chmiel 2 d,
  • Piotr Brózda 1 b,
  • Dominik Turakiewicz 1 e,
  • Kamil Kwarciak 1 f,
  • Adam Dobranowski 1 g

 I MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT:

  • Anna Hruby 3 b
  • Aleksandra Kawalec 2 d
  • Aneta Kołodziej 2 e
  • Karolina Świątkowska   2 e
  • Karolina Zaborska   2 e
  • Iga Krzemińska 2 g
  • Adrianna Biederman 1 b
  • Martyna Krzyżowska    1 b
  • Kinga Wójtowicz 1 e
  • Patrycja Dusik 1 e

II MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW:

  • Jan Kościelniak 3 d
  • Michał Topór 3 d
  • Marcin Biederman 3 e
  • Maciej Bielski 2 a
  • Jan Czerlunczakiewicz 2 c
  • Mateusz Marczyk 2 e
  • Mateusz Klimek   2 h
  • Dominik Turakiewicz 1 e
  • Wiktor Jarosz   1 e

III MIEJSCE W DRUŻYNOWYM SNOWBOARDZIE DZIEWCZĄT:

  • Julia Satoła 3 h
  • Magdalena Porada 2 c
  • Anna Orzeszek 1 b

III MIEJSCE W SZTAFETOWYM PŁYWANIU CHŁOPCÓW:

  • Wojciech Niemiec 3 d
  • Krystian Sawera 3 g
  • Jakub Ziemianin 3 h
  • Mateusz Pawłowicz 2 d
  • Maciej Duda 2 d
  • Kacper Bator 1 d
  • Aleksander Bigajski 1 e
  • Wiktor Drożdż 1 f

III MIEJSCE W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE CHŁOPCÓW:

  • Maciej Bielski 2 a
  • Szymon Skalski 2 a
  • Jan Czerlunczakiewicz 2 c
  • Tomasz Piątkiewicz 2 d
  • Wojciech Walas 2 d
  • Mateusz Marczyk 2 e
  • Mateusz Klimek 2 h
  • Jakub Kijak 1 c
  • Jan Pająk 1 d
  • Łukasz Romanowski 1 d
  • Wiktor Jarosz 1 e

I MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT:

  • Anna Hruby 3 b
  • Adrianna Biederman 1 b

I MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW:

  • Marcin Biederman 3 e

II MIEJSCE W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW:

  • Jan Czerlunczakiewicz 2 c

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

KRAKOWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY :

II miejsce w siatkówce dziewcząt:

Weronika Korzeń 3 e

Joanna Żadło 3 f

Aleksandra Szeląg 3 f

Dominika Gałaś 3 f

Aleksandra Pilch 3 g

Aleksandra Kawalec 1 d

Urszula Oskwarek 1 f

Julia Zakolska 1 g

Zuzanna Lach 1 h

Barbara Malinka 1 h

I miejsce w koszykówce chłopców:

Jan Nowacki 3 c

Błażej Dubiel 3 c

Marcin Rachelski 3 c

Dawid Cepuchowicz 3 d

Jakub Natkaniec 3 d

Jan Rerak 3 d

Maciej Gębala 3 f

Michał Śledziowski 3 h

Tomasz Palmowski 3 h

Mateusz Skalny 2 b

Norbert Kusmierz 2 b

Tomasz Igielski 2 e

Szymon Skalski 1 a

Maciej Chmiel 1 b

Alexander Rumian 1 h

I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych chłopców:

Marcin Habuda 3 c

Piotr Kędra 3 c

Marcin Drewniak 3 d

Krzysztof Kawałek 3 g

Konrad Kądziołka 2 c

Marcin Biederman 2 e

Maciej Bielski 1 a

Jan Czerlunczakiewicz  1 c

Michał Haduch 1 d

Mateusz Marczyk 1 e

I miejsce w lekkiej atletyce dziewcząt:

Urszula Janiec 2 g

Dominika Przybyłowicz 2 g

Katarzyna Martyna 2 h

Aleksandra Kawalec 1 d

Daria Wawrzeń 1 d

Karolina Świątkowska 1 e

Aneta Kołodziej 1 e

Magdalena Kędys 1 f

Julia Solarz 1 g

Iga Krzemińska 1 g

Anna Stasiak 1 i

I miejsce w sztafetowym pływaniu chłopców:

Rafał Januszewski 3 c

Błażej Dubiel 3 c

Paweł Kocwa 3 c

Wojciech Niemiec 2 d

Jakub Ziemianin 2 h

Krystian Sawera 2 g

Tomasz Piątkiewicz 1 c

Marcin Klimczak 1 c

 I miejsce w drużynowych biegach przełajowych chłopców:

Krzysztof Kozik 3 c

Bartłomiej Hołuj 3 d

Konrad Kądziołka 2 c

Michał Kedra 2 c

Marcin Biederman 2 e

Maciej Bielski 1 a

Jan Czerlunczakiewicz 1 c

Mateusz Marczyk 1 e

III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt:

Gabriela Siuta 3 f

Anna Grymek 3 h

Wioletta Woźniak 2 e

Klementyna Kamuda 2 h

Katarzyna Martyna 2 h

Karolina Świątkowska 1 e

Magdalena Kędys 1 f

Aleksandra Frączek 1 g

Iga Krzemińska 1 g

Anna Stasiak 1 i

I miejsce w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt:

Joanna Kupiec 3 b

Aleksandra Wachowiak 3 f

Anna Hruby 2 b

Wioletta Woźniak 2 e

Klementyna Kamuda 2 h

Ola Kawalec 1 d

Aneta Kołodziej 1 e

Anna Stasiak 1 i

I miejsce w snowboardzie drużynowym dziewcząt:

Barbara Błachowska 2 g

Julia Satoła 2 h

Magdalena Porada 1 c

III miejsce w drużynowej lekkiej atletyce chłopców:

Konrad Kądziołka 2 c

Michał Kedra 2 c

Marcin Biederman 2 e

Marcin Bik 2 h

Maciej Bielski 1 a

Szymon Skalski 1 a

Jan Czerlunczakiewicz 1 c

Bartosz Chmiest 1 c

Mateusz Marczyk 1 e

Mateusz Klimek 1 h

Michał Haduch    1d

 I miejsce w amatorskiej koszykówce dziewcząt:

Małgorzata Kasprzyk 2 a

Alicja Sobierajska 2 a

Jadwiga Cempura 1 f

Aleksandra Kukla 1 g

Aleksandra Staniszewska 1 g

Alicja Łochowska 1 i

III miejsce w amatorskiej koszykówce chłopców:

Mateusz Skalny 2 b

Norbert Kusmierz 2 b

Szymon Kamień 2 c

Tomasz Igielski 2 e

Krzysztof Dwornik 2 h

Szymon Skalski 1 a

Indywidualnie:

1 miejsce w biegu na 400 m – Katarzyna Martyna 2 h

1 miejsce w indywidualnych biegach przełajowych – Maciej Bielski 1 a

1 miejsce w indywidualnych biegach przełajowych – Marcin Biederman 2 e

2 miejsce w indywidualnych biegach przełajowych – Anna Hruby 2 b

2 miejsce w indywidualnych biegach przełajowych – Jan Czerlunczakiewicz 1 c

2 miejsce w biegu na 800 m – Anna Hruby 2 b

2 miejsce w biegu sztafetowym 4 x 100 m – Katarzyna Martyna 2 h, Anna Stasiak 1 i, Anna Hruby 2 b, Iga Krzemińska 1 g

2 miejsce w biegu na 1500 m – Maciej Bielski 1 a

3 miejsce w indywidualnych biegach przełajowych – Aneta Kołodziej 1 e

3 miejsce w biegu na 1500 m – Marcin Biederman 2 e

3 miejsce w biegu na 100 m – Anna Stasiak 1 i

3 miejsce w pływaniu na 50 m stylem dowolnym – Jakub Ziemianin 2 h

3 miejsce w pływaniu na 50 m stylem grzbietowym – Natalia Grządziel 2 b

3 miejsce w snowboardzie – Julia Satoła 2 h

MAŁOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY:

I miejsce w lekkiej atletyce dziewcząt

Urszula Janiec 2 g

Katarzyna Martyna 2 h

Aleksandra Kawalec 1 d

Karolina Świątkowska 1 e

Aneta Kołodziej 1 e

Magdalena Kędys 1 f

Julia Solarz 1 g

Iga Krzemińska 1 g

Anna Stasiak 1 i

Anna Hruby 2b

I miejsce w koszykówce chłopców

Marcin Rachelski 3 c

Dawid Cepuchowicz 3 d

Jakub Natkaniec 3 d

Maciej Gębala 3 f

Michał Śledziowski 3 h

Tomasz Palmowski 3 h

Mateusz Skalny 2 b

Norbert Kuśmierz 2 b

Mateusz Nowacki 1 c

Alexander Rumian 1 h

II miejsce w sztafetowym pływaniu chłopców:

Paweł Kocwa 3 c

Wojciech Niemiec 2 d

Jakub Ziemianin 2 h

Krystian Sawera 2 g

Tomasz Piątkiewicz 1 c

Marcin Klimczak 1 c

Krzysztof Gąsiorek 1 c

Michał Kocwa 1 c

 Indywidualnie:

1 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych rocznika 1998 Anna Hruby 2 b

2 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych rocznika 1999 Aneta Kołodziej 1 e

1 miejsce w biegu w skoku w dal – Katarzyna Martyna 2 h

1 miejsce w biegu na 800 m – Anna Hruby 2 b

1 miejsce w biegu sztafetowym 4 x 100 m Katarzyna Martyna 2 h, Anna Stasiak 1 i, Anna Hruby 2 b, Iga Krzemińska 1 g

1 miejsce w biegu na 1500 m – Maciej Bielski 1 a

1 miejsce w pchnięciu kulą – Ula Janiec 2 g

2 miejsce w biegu na 1500 m – Marcin Biederman 2 e

3 miejsce w biegu na 800 m Aneta Kołodziej 1 e

1 miejsce w sztafetowym biegu o szablę kpt. Stawarza:

Anna Hruby 2 b

Kasia Martyna 2 h

Marcin Biederman 2 e

Maciej Bielski 1 a

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

III MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIEJ LICEALIADZIE W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

ALEKSANDER ORLICZ 3 D

JAN NOWACKI 2 C

BŁAŻEJ DUBIEL 2 C

MARCIN RACHELSKI 2 C

DAWID CEPUCHOWICZ 2 D

JAN RERAK 2 D

JAKUB NATKANIEC 2 D

MACIEJ GĘBALA 2 F

KACPER MAJKA 2 H

TOMASZ PALMOWSKI 2 H

MICHAŁ ŚLEDZIOWSKI 2 H

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

GAWRON MICHALINA 3 E

TYRAŁA AGNIESZKA 3 E

SYLWIA WĄSIK 3 H

ANNA JANIK 3 H

JULIA SKROBOWSKA 3 I

PILCH ALEKSANDRA 2 G

SZELĄG ALEKSANDRA 2 F

GAŁAŚ DOMINIKA  2 F

KORZEŃ WERONIKA 2 E

ŻĄDŁO JOANNA 2F

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

ALEKSANDER LIKUS 3 H

ALEKSANDER ORLICZ 3 D

JAN NOWACKI 2 C

BŁAŻEJ DUBIEL 2 C

DAWID CEPUCHOWICZ 2 D

JAN RERAK 2 D

JAKUB NATKANIEC 2 D

MACIEJ GĘBALA 2 F

KACPER MAJKA 2 H

TOMASZ PALMOWSKI 2 H

MICHAŁ ŚLEDZIOWSKI 2 H

MATEUSZ SKALNY 1 B

NORBERT KUŚMIERZ 1 B

TOMASZ IGIELSKI 1 E

KRZYSZTOF DWORNIK 1 H

I MIEJSCE W COMMAX KNBA LIDZE SZKÓŁ KRAKOWSKICH W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

PAULINA ŁAPIŃSKA 2 A

MONIKA PLEWA 2 B

ALEKSANDRA WACHOWIAK 2 F

KATARZYNA KOŁTON 2 G

SYLWIA PIETRZYK 2 H

WERONIKA BURZAWA 1 E

WIKTORIA STOLARSKA 1 G

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W SZTAFECIE PŁYWACKIEJ CHŁOPCÓW

RAFAŁ NIEWIADOMSKI 3 D

KAMIL MUCHA 3 G

RAFAŁ JANUSZEWSKI 2 C

PAWEŁ KOCWA 2 C

BŁAZEJ DUBIEL 2 C

WOJCIECH NIEMIEC 1 D

KRYSTIAN SAWERA 1 G

JAKUB ZIEMIANIN 1 H

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE CHŁOPCÓW

RADOSŁAW BAŚCIUK 2 A

KRZYSZTOF KOZIK 2 C

BARTOSZ OJCZYK 2 C

PIOTR KĘDRA 2 C

BARTŁOMIEJ HOŁUJ 2 D

PIOTR TYLEK 2 E

KACPER MAJKA 2 H

KRZYSZTOF KAWAŁEK 2 G

KONRAD KĄDZIOŁKA 1 C

MICHAŁ KĘDRA 1 C

JAN KOŚCIELNIAK 1 D

MARCIN BIEDERMAN 1 E

TOMASZ IGIELSKI 1 E

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUZYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT

MAŁGORZATA SZOSTAK 2 B

JOANNA KUPIEC 2 B

SARA ZAWICKA 2 C

GABRIELA SIUTA 2 F

KATARZYNA KUCIEL 2 G

ALEKSANDRA TOPÓR-MĄDRY 2 G

ANNA GRYMEK 2 H

ANNA HRUBY 1 B

WIOLETTA WOŹNIAK 1 E

DOMINIKA PRZYBYŁOWICZ 1 G

URSZULA JANIEC 1 G

KATARZYNA MARTYNA 1 H

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUZYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

ALINA MIKOŁAJCZYK 3 I

JULIANNA WANTUCH 3 H

ANNA MACIAŚ 3 G

KINGA BIELAS 3 H

PATRYCJA PĄCZEK 2 A

ALEKSANDRA WACHOWIAK 2 F

GABRIELA SIUTA 2 F

HELENA KONKOL 2 H

ANNA GRYMEK 2 H

MAGDA LESZCZYŃSKA 2 H

ANNA HRUBY 1 B

WIOLETTA WOŹNIAK 1 E

KINGA GADULA 1 E

KATARZYNA MARTYNA 1 H

III MIEJSCE W COMMAX KNBA LIDZE SZKÓŁ KRAKOWSKICH W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

FILIP PITERA 2 H

MATEUSZ SKALNY 1B

NORBERT KUŚMIERZ 1 B

TOMASZ IGIELSKI 1 E

KRZYSZTOF DWORNIK 1 H

 INDYWIDUALNIE:

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W BIEGACH PRZEŁAOWYCH

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W SKOKU W DAL

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W BIEGU NA 100 M

KATARZYNA MARTYNA 1 H

I MIEJSCE W MISTRZOATWACH MAŁOPOLSKI W BIEGU NA 100 M CHŁOPCÓW

BARTOSZ OJCZYK 2 C

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

MARCIN BIEDERMAN 1 E

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W BIEGU NA 200 M DZIEWCZĄT

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

GABRIELA SIUTA 2 F

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W PCHNIĘCIU KULĄ DZIEWCZĄT

URSZULA JANIEC 1 G

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SNOWBOARDZIE DZIEWCZĄT

JULIA SATOŁA 1 H

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W PŁYWANIU – 50 METRÓW STYLEM MOTYLKOWYM

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W PŁYWANIU – 50 METRÓW STYLEM MOTYLKOWYM

JAKUB ZIEMIANIN 1 H

III MIEJSCE NA 50 M STYLEM DOWOLNYM

KAMIL MUCHA 3 G

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

JAKUB ŻACZEK   3 E

BARTOSZ WOŹNIAK   3 E

DANIEL KUBALA   3 H

JAN NOWACKI   1 C

MARCIN RACHELSKI   1 C

DAWID CEPUCHOWICZ   1 D

JAN RERAK   1 D

JAKUB NATKANIEC   1 D

MACIEJ GĘBALA   1 F

KACPER MAJKA   1 H

TOMASZ PALMOWSKI   1 H

MICHAŁ ŚLEDZIOWSKI   1 H

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

ŁUKASZ KWIATEK   3 D

JAKUB ŻACZEK   3 E

BARTOSZ WOŹNIAK   3 E

MIKOŁAJ CHANEK   3 E

DANIEL KUBALA   3 H

ALEKSANDER ORLICZ   2 D

ALEKSANDER LIKUS   2 H

BŁAZEJ DUBIEL   1 C

JAN NOWACKI   1 C

MARCIN RACHELSKI   1 C

DAWID CEPUCHOWICZ   1 D

JAN RERAK   1 D

JAKUB NATKANIEC   1 D

MACIEJ GĘBALA   1 F

KACPER MAJKA   1 H

TOMASZ PALMOWSKI   1 H

MICHAŁ ŚLEDZIOWSKI   1 H

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

I MIEJSCE W AMATORSKIEJ LIDZE SKS W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

ROKSANA KALICIAK   3 B

JULIA GUZIK   3 D

AGNIESZKA STEĆ   3 D

ZUZA MYSZKA   3 G

KINGA WIECHEĆ   3 H

KLAUDIA DYMEK   3 H

ALICJA MIŁOWSKA   2 B

DARIA STOLARSKA   2 G

JULIANNA WANTUCH   2 H

OLA WACHOWIAK   1 F

GABRIELA SIUTA   1 F

KATARZYNA KOŁTOŃ   1 G

SYLWIA PIETRZYK   1 H

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

MYSZKA ZUZANNA 3 G

DYMEK KLAUDIA 3 H

MACHACZKA ANNA   2 B

MACIAŚ ANNA 2 G

KUREK ANNA 2 G

BIELAS KINGA 2 H

JANIK ANNA 2 H

KAROLINA KONIECZNA   1 E

SZLUBOWSKA IZABELA 1 G

TOPÓR ALEKSANDRA 1 G

KONKOL HELENA 1 H

GRYMEK ANNA 1 H

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

KUREK ANNA   2 G

BIELAS KINGA 2 H

WIEWIÓRSKA ANGELIKA   2 I

SIUTA GABRIELA   1 F

WACHOWIAK ALEKSANDRA   1 F

GRYMEK ANNA 1 H

 II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW

SZYMON BOGACZ   3 D

KRYSTIAN ZAWADZKI   3 F

JAKUB KĄCKI   3 F

PAWEŁ GAJEWSKI   3 F

PIOTR PABIAN   3 C

FENOSZYN PIOTR   2 F

WĄSALA KACPER   2 G

KRYGOWSKI PAWEŁ   2 D

II MIEJSCE W AMATORSKIEJ LIDZE SKS W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

AGATA ZAKRZEWSKA   3 A

OLGA SŁOTA   3 C

ZUZANNA JANICKA   3 E

AGATA BEJSKA   3 F

MAGDA SUMARA   3 G

ANGELIKA SOBOCIŃSKA   3 H

GAWRON MICHALINA   2 E

TYRAŁA AGNIESZKA   2 E

KLIMOWSKA BEATA   2 B

GAŁAŚ DOMINIKA   1 A

PILCH ALEKSANDRA   1 G

LESZCZYŃSKA MAGDALENA   1 H

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM DZIEWCZĄT

SĘPEK ZUZANNA   1 B

BIEGUN MARIA   1 C

WICHER ZUZANNA   1 G

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE DZIEWCZĄT

MACHACZKA ANNA   2 B

OBRZYDOWSKA ALEKSANDRA   2 E

STEFANIUK PAULINA   2 F

MACIAŚ ANNA 2 G

KUREK ANNA 2 G

BIELAS KINGA   2 H

WĄSIK SYLWIA   2 H

WIEWIÓRSKA ANGELIKA   2 I

KUPIEC JOANNA   1 B

SZOSTAK MAŁGORZATA   1 B

ZAWICKA SARA   1 C

SZADO MAGDALENA   1 E

SIUTA GABRIELA   1 F

TOPÓR-KURNIK ALEKSANDRA 1 G

KUCIEL KATARZYNA   1 G

GRYMEK ANNA 1 H

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE CHŁOPCÓW

KRZYSZTOF LIPIŃSKI   2 C

ALEKSANDER ORLICZ   2 D

BARTŁOMIEJ HOŁUJ   2 D

DOMINIK JĘDRAS   2 F

KACPER WĄSALA   2 G

RADOSŁAW BAŚCIUK   1 A

JAKUB FILIP   1 C

BARTOSZ OJCZYK   1 C

KRZYSZTOF KOZIK   1 C

PIOTR KĘDRA   1 C

PIOTR TYLEK   1 E

KRZYSZTOF KAWAŁEK   1 G

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

 AGATA BEJSKA   3 F

GABRIELA SUTOR   3 A

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

NASZA SZKOŁA ZAJĘŁA I MIEJSCE W KLASYFIKACJ GENERALNEJ KRAKOWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

 

AGATA BEJSKA – 2F GABRIELA SUTOR  -2A  

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POLSKI W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

 

 MIKOŁAJ CHANEK – 2E MIKOŁAJ GARLAK  – 2E BARTOSZ WOŹNIAK – 2E JAKUB ŻACZEK – 2E ŁUKASZ KWIATEK – 2D DANIEL KUBALA– 2H ALEKSANDER ORLICZ -1D MATEUSZ BARKET -1D ALEKSANDER LIKUS – 1E  

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W KOSZYKÓWCE

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W KOSZYKÓWCE

 

PIOTR PABIAN-2C SZYMON BOGACZ-2D KRYSTIAN ZAWADZKI-2F FILIP NOWAK-2H PIOTR FENOSZYN -1F PAWEŁ KRYGOWSKI- 1D  

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SIATKÓWCE

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W SIATKÓWCE

 

PIOTR ROPEK – 2G MARCIN TYRAŁA -2D PAWEŁ TROJAN -2D TOMASZ BŁOŃSKI- 2C DANIEL HABUDA -1B KAMIL KIEŁKOWICZ- 1B

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W PIŁCE  NOŻNEJ

 

AGATA BEJSKA -2F KATARZYNA MAZGAJ- 2H ANNA SKAWIŃSKA – 1B ANGELIKA WIEWIÓRSKA- 1B PAULINA STEFANIUK- 1F ALEKSANDRA MALIK- 1G

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

TOMASZ BŁOŃSKI- 2C HUBERT FERDEK- 2C KONRAD PLUTECKI- 2C PAWEŁ TROJAN- 2D KAMIL KIEŁKOWICZ- 1B DANIEL HABUDA -1B

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

AGATA ZAKRZEWSKA  – 2A OLGA SŁOTA – 2C MAGDALENA SUMARA  – 2G ANGELIKA SOBOCIŃSKA – 2H ZUZANNA JANICKA  – 2E JOANNA KUCIEL – 2E MAGDALENA NAZIM – 2H MICHALINA GAWRON – 1E  

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W AMATORSKIEJ SIATKÓWCE

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W AMATORSKIEJ SIATKÓWCE

 

KONRAD PLUTECKI – 2C MICHAŁ MAŁEK – 2C MARCIN MALINOWSKI – 2D DANIEL KUBALA – 2H ALEKSANDER WĄS – 2H RAFAŁ NIEWIADOMSKI – 1D MIŁOSZ SALAMON – 1F KAMIL MUCHA – 1G KACPER WĄSALA – 1G  

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU

 

    AGATA BEJSKA – 2F ZUZANNA MYSZKA – 2G KLAUDIA DYMEK – 2H ANNA SKAWIŃSKA – 1B ANNA MACHACZKA – 1B PAULINA STEFANIUK – 1F

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

TOMASZ BŁOŃSKI-2C HUBERT FERDEK -2C PIOTR KAGANIEC- 2C DANIEL HABUDA- 1B BARTŁOMIEJ HOŁUJ -1D DOMINIK JĘDRAS- 1F

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

AGATA BEJSKA -2F MAGDALENA NAZIM- 2H MARIA REWILAK- 1B ANNA MACHACZKA- 1B ANNA SKAWIŃSKA- 1B ANGELIKA WIEWIÓRSKA -1B PAULINA STEFANIUK- 1F ANNA KUREK- 1G SYLWIA WĄSIK- 1H

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWEJ LEKKIEJ ATLETYCE

 

ROKSANA KALICIAK- 2B JULIA GUZIK- 2D AGNIESZKA STEĆ- 2D ZUZANNA MYSZKA- 2G KLAUDIA DYMEK- 2H MAGDALENA PEIRY -2H KINGA WIECHEĆ -2H ALICJA MIŁOWSKA-1B ANETA JĘDRSZCZYK- 1G DARIA STOLARSKA- 1G JULIANNA WANTUCH -1H  

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W AMATORSKIEJ KOSZYKÓWCE

 

SYLWIA ĆWIĘCZEK -1F ANETA JĘDRSZCZYK- 1G IGA JAROSZ -1G WERONIKA CZEKAJ- 1D

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W DRUŻYNOWYM SNOWBOARDZIE

 

INDYWIDUALNIE:

DOMINIK JĘDRAS   1 F  

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MAŁOPOLSKI W BIEGU NA 100 i 200 METRÓW

I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W BIEGU NA 100 METRÓW

 

PAULINA STEFANIUK   1 F

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W BIEGU NA 400 METRÓW

II MIEJSCE MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SZTAFECIE 4×100 METRÓW

 

DOMINIK JĘDRAS   1 F BARTŁOMIEJ HOŁUJ   1 D KRZYSZTOF LIPIŃSKI   1 C

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W SZTAFECIE 4×100 METRÓW

 

KONRAD PLUTECKI   2 C

III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH KRAKOWA W PŁYWANIU (50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM)