Sukcesy naukowe

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Polski Samarytanin – bł. Jan Beyzym”

 Wiktoria Maślanka

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Kazimierz miejsce na ziemi – wieści z podwórek, ulic i zaułków”

 Emilia Roskosz

Udział w finale Konkursu „Chiny od Konfucjusza do Jackie Chana”

 Natalia Rerak

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Polski Samarytanin – bł. Jan Beyzym”

 Weronika Firek

Laureat Konkursu Literackiego „Mój dzień bez Smartfona” 

Jakub Dudek

Laureat Konkursu Literackiego „Mój dzień bez Smartfona” 

Weronika Król, Kamil Kwarciak, Martyna Nowak

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Polski Samarytanin – bł. Jan Beyzym”

 Weronika Malik

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Polski Samarytanin – bł. Jan Beyzym”

 Alicja Matyjewicz, Wiktoria Omachel

III miejsce w Konkursie fotograficznym XIII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

 Martyna Kraczka

II miejsce w V Otwartych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolski

 Sara Bojek, Patrycja Marcisz

II miejsce w etapie rejonowym w XXV Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

 Sara Bojek, Patrycja Marcisz

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Kazimierz miejsce na ziemi – wieści z podwórek, ulic i zaułków”

Weronika Wojkowska

II miejsce w V Otwartych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolski 

Olga Wójcik

II miejsce w etapie rejonowym w XXV Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

 Zofia Hobot, Julia Klimecka, Olga Wójcik

Finalista XVII Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury

 Marek Radoń

Wyróżnienie w Małopolskim Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania

 Nadia Świętek

I miejsce w 2. Małopolskim Hackathon dla Uczniów Szkół Średnich WSEICRAFT

 Anna Waligórska

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”

 Anna Michalska

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie pod patronatem Rektora PK „Tadeusz Kościuszko inżynier i żołnierz”

 Marta Czepiel

I miejsce w Konkursie plastycznym XIII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

 Zuzanna Puszkarz

I miejsce w Konkursie „Z biegiem lat, z biegiem dni”

 Zuzanna Puszkarz

Dyplom za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

 Karol Stach

Tytuł „TAON” w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko 2017”

 Maciej Besztocha, Karol Stach

II miejsce za prezentację książki Dorota Terakowskiej „Poczwarka” w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Pawie Pióro”

 Katarzyna Kowalczyk

I miejsce w 2. Małopolskim Hackathon dla Uczniów Szkół Średnich WSEICRAFT

 Karol Stach, Małgorzata Stępień, Katarzyna Kowalczyk, Miłosz Szumiec

Dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”

 Maciej Besztocha

I miejsce w Biegu sztafetowym „O szablę Kapitana Stawarza”

 Jan Czerlunczakiewicz

Udział w finale Polska Edycja 29. Konkursu Unii Europejskiej dla Młodych Naukowców (EUCYS)

Tobiasz Szemberg

I miejsce w Biegu sztafetowym „O szablę Kapitana Stawarza”

 Aneta Kołodziej, Mateusz Marczyk

Finalistka XI Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”

 Paulina Gąsiorek

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 Wiktoria Oliwa

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Artystycznej

 Kinga Dobaj, Agnieszka Klimkiewicz

II miejsce Ogólnopolskim Konkursie  „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” kategoria literacka

 Igor Żbik

Laureat XXI Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

 Krzysztof Garus

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

 Dominika Hadula, Magdalena Zając

Udział w części doświadczalnej II etapu 66 Olimpiady Fizycznej

 Dominik Mondzik

Udział w III etapie Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” – matematyka

 Kamil Nowakowski

Laureatka XXI Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

 Martyna Dam

Udział w etapie okręgowym Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

 Wioletta Woźniak, Natalia Piekarska

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Przedsiębiorczości

 Małgorzata Hołota

Udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 Jakub Kuleta

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Polski Samarytanin – bł. Jan Beyzym”

 Aleksandra Sepielak

Udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 Krystian Sawera

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

 Paulina Waszak

Laureatka XXI Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

 Anna Drozd

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 Szymon Michalik

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

 Zuzanna Wojcieszek, Anna Drozd

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

III nagroda kategorii I w XII Ogólnopolskim Konkursie na Esej „Błyski poezji. Spotkania z twórczością Julii Hartwig” 

Patrycja Pączek

III miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”

Patrycja Pączek

Laureat XX Konkursu Wiedzy O Uniwersytecie Jagiellońskim 

Łukasz Chanek, Bartłomiej Sendor

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Bartłomiej Sendor

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie

Wiktoria Piechowicz, Adrian Kieras, Jakub Dudek

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej

Łukasz Chanek

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu pod patronatem Rektora PK „Tadeusz Kościuszko inżynier i żołnierz”

 Kinga Tarka

Laureat III stopnia – Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki

 Michał Stach

Udział w etapie centralnym Olimpiady Biologicznej

 Filip Karpowicz

II miejsce w Konkursie „Chiny od Konfucjusza do Jackie Chana”

Dominika Gałaś

Wyróżnienie w Konkursie poetyckim „Mój Kraków”

 Magdalena Fiba

I miejsce w Konkursie „ON I MY, MY I ON Święty Jan Paweł II – Patron Rodzin” (powiatowy)

Monika Szlachta

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Języka Łacińskiego

 Sonia Janik, Małgorzata Pielka

Laureat XX Konkursu Wiedzy O Uniwersytecie Jagiellońskim

 Małgorzata Pielka

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Artystycznej

Kinga Dobaj

Konkurs na najlepszą interpretację piosenki pochodzącej z repertuaru Piwnicy pod Baranami „ta nasza młodość”

 Małgorzata Kasprzyk, Zofia Hartman, Kinga Grudzień

III miejsce w Konkursie „ON I MY, MY I ON Święty Jan Paweł II – Patron Rodzin” (powiatowy) 

Krystian Lorenz

Wyróżnienie w 21. Dniach Norwidowskich w konkursie recytatorskim

Małgorzata Kasprzyk

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Know America 2016”

Anna Życka

Wyróżnienie w Konkursie „Parklet w Twoim mieście”

Romana Przetocka

Laureat II miejsca IX Konkursu Wiedzy o Samorządzie Krakowskim

 Krzysztof Garus

Laureat III miejsca IX Konkursu Wiedzy o Samorządzie Krakowskim

Magdalena Zając

Finalista IX Konkursu Wiedzy o Samorządzie Krakowskim

Marcelina Przygodzka, Dominika  Hadula, Rafał Jaremski

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej

Piotr Kopeć

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2016

 Dominik Mondzik

Wyróżnienie w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizyczny LWIĄTKO 2016

 Dominik Mondzik

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Fizycznej

 Dominik Mondzik

Udział w etapie okręgowym MisyjnejOlimpiady Znajomości Afryki

 Jan Majcherek, Wioletta Woźniak

II miejsce w Konkursie „ON I MY, MY I ON Święty Jan Paweł II – Patron Rodzin” (powiatowy)

Gabriela Gawin

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Języka Angielskiego

 Jakub Rak

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności 

Paulina Waszak

II miejsce w Konkursie „ON I MY, MY I ON Święty Jan Paweł II – Patron Rodzin” (powiatowy)

 Konrad Bachowski

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 

Szymon Michalik

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literacka Nagroda „Pawiego Pióra” za prezentację książki Andrzeja Sapkowksiego „Boży Bojownicy”

 Bernard Kocierz

Nagroda specjalna w Konkursie Drzewo Recenzji 2016 „Warto czy nie warto przeczytać?” (małopolski) za recenzję książki „Joanna d’Arc.Jej historia”

 Bernard Kocierz

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

 Łukasz Zych

I miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Wiedzy w Kręgu Mitów i Kultury Antycznej

Barbara Słabońska

Konferencja Naukowa „Twoje i moje PRAWA CZŁOWIEKA” – dyplom za najlepszą pracę plastyczną w ramach konkursu plakatu

 Zuzanna Puszkarz

V miejsce w XXII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

 Konrad Pachel

Dyplom za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2016

 Karol Stach

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2016

 Katarzyna Kowalczyk

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY 2016

Witold Gołąb

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności (5 zespołów) 

Sylwia Boroń, Angelika Brożek, Dagmara Jedynak, Piotr Janik, Aneta Kołodziej, Katarzyna Kowal, Julia Michura, Katarzyna Przybyło, Bartosz Sołga, Kamil Szymański, Karolina Świątkowska, Marcelina Wawszczyk, Józefina Witek, Karolina Zaborska, Aleksandra Zawisz

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wydziału Polonistyki UJ w ramach Miesiąca Języka Ojczystego  AGON RETORYCZNY

 Bartosz Tyrała

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wydziału Polonistyki UJ w ramach Miesiąca Języka Ojczystego  AGON RETORYCZNY

 Kamila Kik

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Kazimierz miejsce na ziemi – wieści z podwórek, ulic i zaułków”

Karolina Cygan

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Finalista XLI Olimpiady Geograficznej

Mateusz Malik

Finalista Olimpiady Ekologicznej

Filip Karpowicz

Finalista VIII Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z przedmiotu matematyka

Joanna Palewicz, Mieszko Makuch, Tomasz Kozień

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego „Historia Armii Krajowej”

organizowanego przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej

VI miejsce w Małopolskim Konkursie „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”

Maria Szlezynger

Laureat XIX Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim

Mateusz Sordyl

Wyróżnienie w Małopolskim Turnieju Recytatorskim Poezji Współczesnej im. Andrzeja Bursy

Sylwia Dudzik

Laureat I stopnia Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Mieszko Makuch, Tomasz Kozień, Michał Radziejowski, Joanna Palewicz

Laureat II stopnia Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Marek Nalepka, Maksymilian Prącik

II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie pod patronatem Rektora PK „Tadeusz Kościuszko inżynier i żołnierz”

Piotr Noga

III etap – Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Kamila Stożek, Mieszko Cholewa

Laureat I stopnia Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Mateusz Dyba

Laureat II stopnia Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Kamila Stożek

III etap – Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” – geografia z elementami geologii

Mateusz Malik

Laureat II stopnia Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”

Karolina Gąsiorek

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Młodych Polaków portret zbiorowy” z okazji 25-lecia III RP

Weronika Żądło

Wyróżnienie w 21. Dniach Norwidowskich w konkursie recytatorskim

Małgorzata Kasprzyk

Udział w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej

Igor Żbik

 Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu „Know America 2015”

Anna Życka

III miejsce w Konkursie Wiedzy o Słowacji „Słowacja-lubię to”

Wioletta Woźniak

V miejsce w Konkursie Wiedzy o Słowacji „Słowacja-lubię to”

Kinga Gadula

I miejsce w Konkursie Literackim XI Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego

Rafał Świerczek

 Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Przysłowia” MDK „Dom Harcerza”

Zuzanna Wojcieszek

I miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „SINGING KIDS” Dom Harcerza”

Anna Wawrzeń – solista

Udział w II etapie Małopolskiego Konkursu „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”

Małgorzata Jeleń

Ogólnopolski Konkurs Literacka Nagroda „Pawiego Pióra” za prezentację książki Pawła Huelle „Śpiewaj ogrody”

Patrycja Pączek

V miejsce w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie „Tischnerowskie Ślady”

Tomasz Dębiak

 Finalista  XV Ogólnopolskiego Konkursu na Pracę z Literatury

Daniel Kurłowicz

V miejsce w XXI Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku

 Zuzanna Sępek

I miejsce w Konkursie Wiedzy o Słowacji „Słowacja-lubię to”

 Maciej Szmal

II miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „SINGING KIDS” Dom Harcerza”

Joanna Kupiec – solista

II miejsce w Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „SINGING KIDS” Dom Harcerza”

Małgorzata Szostak, Karol Oleś – zespół

 Nagroda I stopnia Małopolski Konkurs Prac Matematycznych Szkół Ponadgimnazjalnych

Wojciech Niewiara, Michał Stach

Finał Sesji Matematycznej Szkół

Wojciech Niewiara, Michał Stach

Udział w finale „Chiny od Konfucjusza do Jackie Chana” 2014

Dominika Gałaś

13 miejsce w finale Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego

Matylda Cielecka

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Przysłowia” MDK „Dom Harcerza”

Dobrochna Sulima

  Wyróżnienie w Międzynarodowym Dniu Tłumacza – Konkurs „Sprawdź się jako tłumacz” – kategoria język angielski

Kinga Zych

II miejsce w Konkursie Wiedzy o Kulturze i Historii Stanów Zjednoczonych

Daria Dyląg, Łukasz Wieczorek, Filip Pitera

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Udział w III etapie Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego

 Katarzyna Gawęska

Udział w II etapie Konkursu „Masters Tournament – Discover Canada 2014”

 Katarzyna Gawęska

Laureatka Konkursu Literackiego „Kazimierz – miejsce na ziemi, wieści z podwórek, ulic i zaułków” 

Judyta Wnęcek

Laureatka XVIII edycja Konkursu Wiedzy o UJ

 Katarzyna Olejarczyk

II miejsce w VI Konkursie Wiedzy o Parlamencie Europejskim

 Justyna Pogorzelska, Sylwia Domoń

III miejsce w VI Konkursie Wiedzy o Parlamencie Europejskim

 Roksana Kaliciak

 Laureat VI Ogólnopolskiej  Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

 Kamil Król

Udział w trzecim etapie VI Ogólnopolskiej  Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z fizyki

 Piotr Pabian 

Udział w drugim etapie VI Ogólnopolskiej  Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki

Adam Gugała,  Aleksandra Walczyk, Dominik Niedziółka, Piotr Pabian, Aleksandra Stach

Udział w II etapie Olimpiady Matematycznej 

Dominik Niedziółka

Udział w II etapie 63 Olimpiady Fizycznej 

Piotr Pabian

Laureatka XVIII edycja Konkursu Wiedzy o UJ

 Katarzyna Dam

Udział w II etapie Olimpiady Artystycznej

 Agnieszka Kępa

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej

 Bartosz Lichota

Udział w drugim etapie VI Ogólnopolskiej  Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”     z matematyki

 Aleksandra Pyrcz

Udział w II etapie 60 Olimpiady Chemicznej

 Augustyn Pietrzak

Udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej 

Augustyn Pietrzak

Udział w eliminacjach okręgowych XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego 

Izabela Frąckowiak

Udział w II etapie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej 

Karolina Pająk

VI miejsce w  Małopolskim Konkursie „Śladami żołnierzy wyklętych. Pułkownik Witold Pilecki w panteonie polskiej historii”

 Maria Szlezynger

II miejsce w grze miejskiej „Krakowscy Wyklęci”

 Maria Szlezynger

Wyróżnienie w konkursie fotograficznym w Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego 

Karol Maj

I miejsce w Konkursie Recytatorskim Współczesnych Twórców

 Sylwia Dudzik

II miejsce w Młodzieżowych Prezentacjach Teatralnych „Teatr Moich Marzeń”

 Sylwia Dudzik

III miejsce na Festiwalu Artystycznym Młodzieży i na Festiwalu Małych Form Teatralnych

 Sylwia Dudzik

Wyróżnienie w VII Konkursie Wiedzy o Samorządzie Krakowskim

 Wojciech Ciepliński, Franciszek Vetulani

II miejsce w IV Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Poetyckiej Jacka Kaczmarskiego

 Artur Markowski

III miejsce w konkursie literackim „Credo poetyckie Norwida w jego wczesnych utworach. Wspomnienie wioski, Skowronek, Pismo, Do piszących, Pióro”

 Justyna Żądło

Udział w II etapie Olimpiady Języka Francuskiego

 Stanisław Agnel

Udział w II etapie Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki

 Aneta Kłeczek, Monika Milej

Udział w zawodach II stopnia XL Olimpiady Geograficznej

 Mateusz Malik

Udział w II etapie Olimpiady Języka Francuskiego

 Marcin Grądkowski

Udział w eliminacjach II stopnia Olimpiady Historycznej

 Dobrochna Sulima

Udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 Joanna Morajko, Daria Stolarska

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” 

Karolina Wilk

Dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik” 

Daria Stolarska

Nagroda specjalna w Konkursie „Biosciences Challenge”

 Iwona Konieczna

I miejsce w VI Konkursie Wiedzy o Parlamencie Europejskim

 Tomasz Idzik, Mikołaj Mostowski, Michał Topolski

I miejsce w Debacie Oksfordzkiej z okazji 10. Rocznicy przystąpienia Polski do unii Europejskiej”

 Julia Skrobowska, Tomasz Idzik

Konkurs literacki „Na wiersz o Krakowie”

 Patrycja Pączek

Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim na Wiersz Prawdziwy „Ile waży słowo”

 Patrycja Pączek

Wyróżnienie za zajęcie I miejsca w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „GEO-Planeta”

 Maciej Szmal

I miejsce w Konkursie Wiedzy o Słowacji „Słowacja – lubię to”

 Maciej Szmal

I miejsce w Konkursie „Gospodarka i społeczeństwo Krakowa” w ramach kursu „Dzieje i dziedzictwo kulturowe Krakowa”

 Miłosz Morawski

Udział w etapie diecezjalnym XXIV Olimpiady Teologii Katolickiej

 Wojciech Niewiara, Paweł Kocwa

II miejsce w Konkursie „Biosciences Challenge”

 Anna Kowalik

III miejsce w Konkursie „Biosciences Challenge”

 Filip Karpowicz

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE UCZNIÓW VII LO

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Finalista Olimpiady Języka Łacińskiego
Anna Ściężor 

Finalista Olimpiady Artystycznej

Barbara Walas
 
Laureat I miejsca Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej
Kamil Gacek 
 

Laureatka XVII edycja Konkursu Wiedzy o UJ
Anna Ściężor, Karolina Sobaszek, Małgorzata Jedynak
 
I miejsce w konkursie Widzy o stanie wojennym „Wielkie korepetycje z historii”
Piotr Juchowski 
 

Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989”
Krystian Zawadzki
 
Laureatka wyróżnienia – Konkurs literacki „Podróże w czasie i przestrzeni”
Paulina Stefaniuk 
 

Laureatka II nagrody – Konkurs literacki „Podróże w czasie i przestrzeni
Edyta Krzynówek
 
Laureatki Konkursu„Kazimierz miejsce na ziemi wieści z podwórek, ulic i zaułków”
Judyta Wnęcek, Gabriela Sutor 
 

Laureatka IV miejsca, wyróżnienie w drugiej edycji Konkursu Historycznego „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Antykomunistycznego Podziemia”
Maria Adamska
 
Laureat Nagrody Specjalnej w finale XV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
Piotr Ulasiński 
 

I nagroda za film „Pokusa władzy” w XXXIII Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży
Aleksandra Walczyk, Aleksandra Stach, Beata Mertyn, Magdalena Widzisz
 
Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka” – wyróżnienie na poziomie krajowym:
1stopnia – Anna Ściężor
2 stopnia – Adrianna Bocheńczak
 
 

II miejsce w Konkursie Recytatorskim „Mój Kraków”
Adrianna Drak
 
Wyróżnienie w XIX Krakowskim Turnieju Wiedzy o Antyku i Mitologii
Adrianna Bocheńczak 
 

II miejsce w Finale „Szkoły Debaty”
Anna Socha
 
II miejsce w Festiwalu „Piosenka Polska”
Anna Jurczak 
 

Udział w II etapie Olimpiady Języka Francuskiego
Stanisław Agnel
 
Udział w etapie okręgowym Olimpiady Artystycznej
Marzena Stasik, Zuzanna Drożdż 
 

Udział w drugim etapie VI Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”
Klara Czyżewska, Jarosław Jaźwiecki, Jakub Syrek
 
Udział w etapie okręgowym Olimpiady Przedsiębiorczości
Wojciech Mitoński, Marcin Sarapata 
 

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Historycznej
Piotr Juchowski, Krzysztof Nowak, Agnieszka Nowak
 
Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Kacper Białek 
 

Udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka
Gabriela Sutor
 
Udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej
Kacper Białek 
 

Udział w etapie okręgowym Olimpiady Geograficznej
Cyryl Konstantinovski Puntos
 
Udział w etapie okręgowym Misyjnej Olimpiady Znajomości Afryki
Kamil Gacek 
 

Udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego „Losy Bliskich i losy Dalekich – życie Polaków w latach 1914 – 1989”
Justyna Luzar
 
I miejsce w finale subregionalnym Konkursu Wiedzy o Funduszach Europejskich „Euro na tablicy” w Krakowie
Joanna Kuciel 
 

I miejsce w III Małopolskim Międzyszkolnym Turnieju Chłopskiej Szkoły Biznesu o Puchar Drelicharza z Andrychowa
Przemysław Wojdak, Patryk Krawczyk, Grzegorz Ilczuk, Kamil Leśniak, Tomasz Krzepowski, Bartosz Zakrzewski, Kamil Ledźwoń, Marcin Malinowski
 
I miejsce w II etapie konkursu i II miejsce w finale konkursu Ogólnopolski Konkurs pod patronatem Rektora PK „Tadeusz Kościuszko inżynier i żołnierz”
Adam Gugała 
 

Najlepszy Mówca „Szkoły Debaty”
Kacper Białek
 
Udział w finałowej rozgrywce X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Menedżerskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Maksymilian Paśko, Rafał Filipiuk, Jan Sełga 
 

Wyróżnienie w kategorii Szkół Średnich w XIII edycji Konkursu „Podgórskie Dyktando”
Patrycja Stonowska
 
Tytuł „TAON” w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2013”
Piotr Pabian, Stanisław Rusinowski 
 

Tytuł Młodzieżowego Lidera Społecznego Krakowskiej Akademii Samorządności
Alicja Miłowska
 
Wyróżnienie za prezentację książki Filipa Springera „Miedzianka. Historia znikania” w Ogólnopolskim Konkursie Literacka Nagroda „Pawie Pióro”
Piotr Ulasiński 
 

4 miejsce w III edycji konkursu „Chiny od Konfucjusza do Jackie Chana”
Łukasz Wcisło
 
Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Juliusza Słowackiego „Słowacki Wielkim Poetą Był”
Radosław Oksiuta 
 

Wyróżnienie w kategorii Szkół Średnich „Podgórskie Dyktando”
Emilia Urbaniak
 
I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Fraszka”
Kinga Hrabia
Wyróżnienie w VI Konkursie Wiedzy o Samorządzie Krakowskim
Łukasz Wcisło
 
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”
Grzegorz Ilczuk, Piotr Pabian, Marcin Tyrała 
 

I miejsce w etapie krajowym Międzynarodowego Konkursu EC2E2N dla uczniów i studentów: „Chemia a współczesne społeczeństwo”
Katarzyna Dam
 
Wyróżnienie w Konkursie Wiedzy o Rosji: Rosja Współczesna – Rosja Różnorodna
Katarzyna Burczyk, Szymon Bogacz 
 

Dyplom uznania za uczestnictwo w konkursie uczniów „Spotkania z Europą Wschodnią” zorganizowanym przez land Nadrenii –Westfalii, 2013
Katarzyna Dam
 
I nagroda w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy „Renesans w Krakowie”
Aleksandra Słabońska 
 

Autorka Najlepszego Tłumaczenia na Język Rosyjski – Konkurs Translatorski – Międzynarodowy Dzień Tłumacza w Krakowie
Kinga Otrębska
 
Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym
Augustyn Pietrzak