Dzień integracji Siódemkowiczów

2021.06 Dzień integracji Siódemkowiczów

Środa 23.06.2021r. przebiegnie pod pod hasłem: „Siódemkowicze solidarni z Dominikiem”, czyli zamiast planowych lekcji Uczniowie zaproszeni są do udziału w następujących wydarzeniach przygotowanych dla Nich przez Samorząd Uczniowski i zespół siódemkowych Artystów – Za(g)rzeczni.

Dzień integracji Siódemkowiczów – harmonogram

godz. 10.45-11.00 zbiórka Uczniów na boiskach szkolnych w sektorach wyznaczonych dla klas

godz. 11.00-13.15 koncert charytatywny zespołu Za(g)rzeczni oraz loteria fantowa

2021.06 koncert charytatywny zespołu Zagrzeczni

godz. 13.15 kilka słów od Pana Dyrektora Wojciecha Zagórnego dla Uczniów – podziękowanie za mijający rok szkolny i życzenia wakacyjne

godz. 13.30-15.00 rozgrywki sportowe Uczniowie kontra Nauczyciele (koszykówka, siatkówka) w Centrum Sportu i Kultury

godz. 15.00 charytatywny rzut do kosza z połowy boiska

godz. 15.30 zakończenie imprezy

W czasie koncertu charytatywnego można zakupić sygnowaną „Siódmą klepkę”, czyli fragment legendarnego parkietu z siódemkowej sali gimnastycznej z lat 1961-2021. Symboliczna cena – 5 zł. Całość kwoty będzie przekazana dla Dominika.

Dla Siódemkowiczów „Siódme Niebo” przygotuje przekąski i napoje – szukajcie zatem stoiska pod kolorowymi parasolami. 10% z dziennego utargu zostanie przekazane dla Dominika.

Opublikowany wAktualności, Samorząd Uczniowski