Menu Zamknij

Aktualności

Komunikat dotyczący realizacji akcji ankietowej „Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach I-VII”

Urząd Miasta Krakowa przystępuje  do realizacji badania ankietowego pn. „Porozmawiajmy o Krakowie w dzielnicach I-VII”. Badanie jest kontynuacją akcji przeprowadzonej już w dzielnicach Nowej Huty i Podgórza. Celem badania jest zebranie opinii mieszkańców i mieszkanek dotyczących działań Miasta na rzecz poprawy jakości życia w ich najbliższym otoczeniu.

Krótką, anonimową ankietę można wypełnić w terminie do 3 marca br. – elektronicznie, link do ankiety:https://forms.office.com/e/84bFbYYf9t– lub w punktach stacjonarnych, których wykaz będzie opublikowany wkrótce na stronie www.obywatelski.krakow.pl.

Ankietę mogą wypełnić mieszkańcy i mieszkanek siedmiu Dzielnic Krakowa:

  • Stare Miasto – I,
  • Grzegórzki – II,
  • Prądnik Czerwony – III,
  • Prądnik Biały  – IV,
  • Krowodrza – V,
  • Bronowice – VI,
  • Zwierzyniec – VII

Opracowane wyniki ankiet zostaną omówione na spotkaniach Zastępców Prezydenta Miasta Krakowa: Pana Jerzego Muzyka i Pana Andrzeja Kuliga oraz dyrektorów wybranych komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Miejskich Jednostek Organizacyjnych, które to spotkania odbędą się w każdej ze wskazanych Dzielnic w okresie od marca do czerwca br.

Podczas planowanych spotkań odbędzie się również prezentacja zamierzeń inwestycyjnych Miasta we wskazanym obszarze, a następnie dyskusja, w trakcie której mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

Czekamy na Państwa opinie!

Bardzo pilne!

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół szkoły z przykrością zawiadamia, że planowane na dziś w klubie Feniks spotkanie absolwentów odbędzie się w innym terminie. O nowym terminie powiadomimy na stronie internetowej szkoły, informacje można będzie uzyskać również pod numerem telefonu  780 634 751.

Stowarzyszenie jeszcze raz bardzo przeprasza za zaistniałe niedogodności.

Bene est recordari

Logo Jubileuszu 120-lecia
Radio Eska Kraków 97,7 FM

Siódemkowiczki i Siódemkowicze przekonują się każdego dnia o tym, że nasza szkoła ma wyjątkowy klimat. Możecie się o tym przekonać, słuchając fragmentów wywiadu dla Radia Eska z okazji zbliżającego się 120-lecia VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej. Życzymy miłych wrażeń.

Siódemka jest miejscem do rozwoju własnych pasji i pomysłów. Mówią o tym same Siódemkowiczki – była Przewodnicząca Szkolnego Samorządu Wiktoria Karcz oraz Członkini Szkolnego Samorządu Katarzyna Knapik. Posłuchajmy wspólnie, co mają do powiedzenia:

Serdecznie zapraszamy na Jubileusz 120-lecia VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej, który obchodzimy w dniach 15 grudnia w Krakowskiej Filharmonii o godz. 16.00 oraz 16 grudnia na terenie naszej szkoły od godz. 15.00. Do zobaczenia wkrótce!

Szczegółowy program wydarzeń jubileuszowych znajduje się tutaj.

Skip to content