Wybory SU 2021/22

2021.10 Wybory SU 01

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego VII Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Nałkowskiej w Krakowie wybory zostały poprzedzone kampanią wyborczą.

Podczas kampanii kandydatki prezentowały swoje postulaty w mediach społecznościowych, na plakatach i ulotkach wyborczych. Zaprezentowały się również podczas debaty i przedstawiły swoje programy wyborcze. Wyczerpująco odpowiadały na pytania przygotowane przez wyborców.

Po intensywnej i kulturalnej kampanii Siódemkowa Społeczność w dniu 11 października 2021r. wybierała swojego przedstawiciela. Do rywalizacji, z ogromnym zaangażowaniem przystąpiły trzy kandydatki: Dominika Buczek z klasy 3G1, Wiktoria Karcz z klasy 3A1 i Joanna Wolska również z klasy 3A1.

Największym zaufaniem Siódemkowicze obdarzyli Wiktorię Karcz z klasy 3A1, która została Przewodniczącą SU naszego Liceum.

Wiktorii serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na realizację obiecanych postulatów!

Opublikowany wAktualności, Samorząd Uczniowski