Eko Floppa wielkim sukcesem

2022.04 Eko Floppa wielkim sukcesem

Uczniowie naszego liceum: Igor Oleksiewicz, Jan Denkowski oraz Kacper Majda z klas drugich, we współpracy z Dariuszem Ganiewskim z Technikum Łączności Nr 14 w Krakowie od kilku miesięcy realizują projekt społeczny „Eko Floppa”, w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Realizując ten projekt przeprowadzili lekcje z 250 uczniami kilku szkół szkół podstawowych w Krakowie. W trakcie zajęć przybliżali młodzieży problem jak ważne jest dbanie o przyrodę i przekazali uczniom wskazówki jak każdy nich może przyczynić się do ochrony niezniszczonego i czystego środowiska.

Uczniowie w ramach projektu przeprowadzili już akcje sprzątania lasu, a konkretnie „Gaiku w Brzeziu”.  Kolejne sprzątanie świata jest organizowane we współpracy z naszym SU. Odbędzie się ono 2 kwietnia 2022 r. Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zgłoszenia się poprzez formularz.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o projekcie „Eko Floppa” to odwiedźcie social media projektu:  Instagram i Facebook.