Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny 2024

8 marca w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Kobiet wraz z akcentami z okazji odbywającego się w weekend Dnia Mężczyzn. Samorząd Uczniowski tego dnia przewidział dla uczniów Siódemki kilka atrakcji.

Pierwszą z nich był mecz koszykówki „Nauczyciele vs Uczniowie”, który po zaciętej walce oraz dwóch dogrywkach skończył się wygraną reprezentacji Uczniów! Kolejnym wydarzeniem była prezentacja przygotowana przez członków Samorządu – Olę, Julkę oraz Staszka,  o „Kobietach sukcesu Siódemki”. Dzień rozweselił nam także konkurs „szerokiego spodnia”, który z największą nogawką wygrała Katarzyna Stachura.

Na zakończenie dnia odbył się wieczór filmowym, w trakcie, którego prawie 100 uczniów naszej szkoły wspólnie obejrzało film pt. „Wredne Dziewczyny”. Na materacach, z przekąskami, napojami i popcornem, pod opieką niezastąpionych nauczycieli, wszyscy świetnie się bawili. Po zakończeniu seansu, około godziny 19, uczniowie wspólnie posprzątali halę, gdzie odbywało się wydarzenie i wrócili do domów.

Dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy tak aktywnie brali udział tego dnia oraz Nauczycielom, którzy brali udział w rozgrywkach oraz opiekowali się nami w trakcie wieczoru filmowego!

• Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny 2024_01
  • Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny 2024_02