Siódemkowicze Pajacykują w Siódmym Niebie

2021.12 Siódemkowicze Pajacykują w Siódmym Niebie

Siódemkowicze Pajacykują w Siódmym Niebie to szkolna odsłona akcji „Przysiądź się do świątecznego stołu Pajacyka”, którą organizuje Polska Akcja Humanitarna w celu pozyskania funduszy na dofinansowanie posiłków dla dzieciaków niedożywionych w Polsce. Zasady akcji są bardzo proste: restauratorzy zgłaszają swoje lokale do udziału w akcji i 10% dziennego utargu przekazują na konto akcji. W tej formie akcja trwa tylko jeden dzień w roku – w 2021 to 3 dzień grudnia, czyli najbliższy piątek.

Siódemkowicze Pajacykują w Siódmym Niebie

Od 2018r., od kiedy PAH przesunął świętowanie z soboty na piątek, Siódemka przysiada się do świątecznego stołu Pajacyka. W tym roku razem z Martą i Damianem, Właścicielami „Siódmego Nieba”, także zapraszamy do udziału w tej inicjatywie.

Opublikowany wAktualności, Wolontariat