Dzień Otwarty 2022

2022.04 Dzień otwarty 2022

W sobotę 23 kwietnia w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie miał miejsce ,,Dzień Otwarty 2022”. Kandydaci wraz z rodzicami zapoznawali się z bogatą ofertą edukacyjną, rozmawiali z nauczycielami, a także zwiedzali szkołę w towarzystwie oprowadzających ich uczniów. Ósmoklasiści mieli ponadto możliwość uczestniczenia w zajęciach prezentujących poszczególne profile klas oraz zobaczyć pokazowe zajęcia treningu sekcji wspinaczkowej i sekcji siatkarskiej.

Chwilę wytchnienia znaleźli nasi goście w kawiarence literackiej, którą z dużym smakiem urządzono w pracowni polonistycznej. Niezapomnianym wydarzeniem artystycznym był fenomenalny recital Zuzanny Partyki z klasy 2A, która wykonała m.in. piosenkę Ewy Demarczyk (notabene absolwentki naszego liceum) „Grande Valse Brillante”.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za zainteresowanie Siódemką, a kandydatom życzymy powodzenia na egzaminie ósmoklasisty. Do zobaczenia we wrześniu!