Awans siatkarzy do I ligi

2022.04 Awans siatkarzy do I ligi

22.04.2022 r. zakończyły się rozgrywki w turnieju kwalifikacyjnym Amatorskiej Ligi Międzyszkolnej. Po trzech miesiącach zmagań i rozegraniu sześciu meczów reprezentacja VII LO chłopców wywalczyła awans do I ligi! Warto podkreślić fakt, iż nasza drużyna wygrała wszystkie mecze wynikiem 2:0. Zawodnicy VII LO zdecydowanie przewyższali umiejętnościami pozostałe drużyny, choć musieli mocno się napracować, aby osiągnąć ten bardzo dobry wynik.

W fazie finałowej w pokonanym polu siatkarze naszej szkoły pozostawili zespoły: LXII LO, I LO oraz Zespołu Szkól Poligraficzno-Medialnych.

Skład reprezentacji VII LO: Maciej Tuleja 3B2, Mateusz Bereźnicki 2A, Jan Kusa 3C2, Stanisław Cepuch 1B, Piotr Ślusarczyk 1B, Adam Koziana 3B2, Michał Kawalec 2G, Filip Brzozowski 1C, Wiktor Kostera 3C2, Aleksander Pyrdek 3C1, Tomasz Olejarczyk 3B2 (kapitan).

Składamy gratulacje zawodnikom oraz trenerowi Pawłowi Liskowi i życzymy powodzenia w przyszłym roku na parkietach I ligi.

Opublikowany wAktualności, Sport