Sylwester Łotocki zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu Politechniki Krakowskiej

2022.06 Sylwester Łotocki

Siódemkowicz ponownie najlepszy! Dziesiąta jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Politechniki Krakowskiej „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz” padła łupem Sylwestra Łotockiego z klasy 3d1.

Jako zwycięzca otrzymał fantastyczne nagrody: laptop, nagrodę finansową w wysokości 2000 zł, a także dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej.

Wyjątkowym zaszczytem był także udział Sylwestra w uroczystościach Święta Politechniki, gdzie z rąk władz uczelni otrzymał Dyplom Laureata.

Należy podkreślić, że w finale rozegranym na terenie Politechniki, Sylwester rywalizował nie tylko z uczniami,  ale i studentami z całej Polski. I wygrał w sposób bezapelacyjny. Brawo Mistrzu!

Doradzał i fotografował – Grzegorz Toboła

Opublikowany wAktualności, Konkursy i olimpiady