Bene est recordari

Logo Jubileuszu 120-lecia
Radio Eska Kraków 97,7 FM

Siódemkowiczki i Siódemkowicze przekonują się każdego dnia o tym, że nasza szkoła ma wyjątkowy klimat. Możecie się o tym przekonać, słuchając fragmentów wywiadu dla Radia Eska z okazji zbliżającego się 120-lecia VII Liceum im. Zofii Nałkowskiej. Życzymy miłych wrażeń.

Siódemka jest miejscem do rozwoju własnych pasji i pomysłów. Mówią o tym same Siódemkowiczki – była Przewodnicząca Szkolnego Samorządu Wiktoria Karcz oraz Członkini Szkolnego Samorządu Katarzyna Knapik. Posłuchajmy wspólnie, co mają do powiedzenia:

Serdecznie zapraszamy na Jubileusz 120-lecia VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej, który obchodzimy w dniach 15 grudnia w Krakowskiej Filharmonii o godz. 16.00 oraz 16 grudnia na terenie naszej szkoły od godz. 15.00. Do zobaczenia wkrótce!

Szczegółowy program wydarzeń jubileuszowych znajduje się tutaj.