Menu Zamknij

Grudniowe aktywności

Choć za oknami mróz i śnieg, nasi uczniowie nie zwalniają tempa i wykorzystują każdą okazję do działania. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niektórych wyjść, w których uczestniczyli w grudniu 2022 roku.


6 grudnia uczniowie klasy IIA odwiedzili Zespół Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie, gdzie wcielili się w Mikołajów i wręczyli przygotowane przez siebie prezenty dzieciom z Przedszkola nr 24 oraz Szkoły Podstawowej nr 44.


7 grudnia klasy IVF i IVG uczestniczyły w wykładach z bioinformatyki, które specjalnie dla nich przygotowali pracownicy Uniwersytetu Rolniczego, naszej zaprzyjaźnionej uczelni. Wykład był okazją do poszerzenia wiedzy z dziedziny, z którą wielu naszych przyszłych maturzystów planuje związać swoją przyszłość.


8 grudnia odbyła się zorganizowana przez szkolną pedagog Martę Junczys wycieczka do Muzeum Iluzji, w której udział wzięli nasi uczniowie z Ukrainy. Wycieczka ta zwieńczyła tegoroczny cykl aktywności integracyjnych, kulturalnych i edukacyjnych, które VII Liceum realizowało dla uchodźców z Ukrainy.

Opublikowany wAktualności
Skip to content