Jubileuszowy Bal Absolwentów

Logo Jubileuszu 120-lecia

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły informuje, że planowany na 16 grudnia 2022 r. Jubileuszowy Bal Absolwentów, który z przyczyn niezależnych musiał zostać odwołany, odbędzie się w nowym terminie – 30 czerwca 2023 r.

Jubileuszowy Bal Absolwentów odbędzie się 30 czerwca 2023 r. o godzinie 18:00 w Restauracji u Muszkieterów przy ulicy Kobierzyńskiej 175 w Krakowie.

Z uwagi na bardzo trudną sytuację ekonomiczną związaną m. in. ze stale rosnącą inflacją, koszt wzięcia udziału w uroczystości wynosi obecnie 110 zł za osobę. Poprzednia cena (25 zł) obejmowała wyłącznie bilet wstępu do lokalu, zaś obecnie proponowana kwota obejmuje wstęp, powitalną lampkę szampana, „zimną płytę” oraz kawę, herbatę i soki (bez ograniczeń).

Osoby, które nadal są zainteresowane udziałem w wydarzeniu i kupiły bilety na termin grudniowy, proszone są o dokonanie uzupełniającego przelewu w kwocie 85 zł na podane niżej konto.

Zapraszamy również wszystkich absolwentów i przyjaciół szkoły, którzy nie mogli uczestniczyć w grudniowym wydarzeniu, w związku z czym nie dokonali jeszcze żadnej wpłaty. Te osoby prosimy o dokonanie przelewu w pełnej kwocie (110 zł) na to samo konto:

Rada Rodziców VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie
tytułem: u Muszkieterów imię i nazwisko uczestnika/uczestników

Osoby, które dokonały wpłaty w kwocie 25 złotych, a nie są zainteresowane udziałem w balu w dniu 30 czerwca 2023 r. proszone są o kontakt z księgowością Liceum w celu uzyskania zwrotu kosztów:

Telefon: 12 637 42 91 (wew. 24)

Dodatkowe informacje można będzie uzyskać również pod numerem telefonu 797 851 822.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły