Konkurs „Bezpieczni na drodze”

27 listopada 2023 roku w szkolnej auli odbył się już po raz drugi konkurs znajomości zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Był on organizowany przez Samorząd Uczniowski we współpracy z dyrekcją szkoły, Radą Dzielnicy V Kraków Krowodrza i krakowską Strażą Miejską. Miał formę quizu przeprowadzonego za pomocą platformy internetowej.

Rywalizację wygrała reprezentacja klasy 4C, drugie miejsce zajęli członkowie klasy 4A, a miejsce na podium uzupełnili uczniowie klasy 3F. Dwie pierwsze klasy wygrały nagrody ufundowane przez Radę Dzielnicy V, którymi są rejsy statkiem wycieczkowym po Wiśle. Pozostałe nagrody, przekazane wszystkim uczniom zwycięskich klas, zostały przygotowane przez Radę Dzielnicy V i Straż Miejską w Krakowie.

Bardzo dziękujemy członkom Zarządu SU w VII LO – Wiktorii Niegolewskiej i Wojtkowi Kwaśniakowi za prowadzenie spotkania, a Pani profesor Magdalenie Bator i Panom profesorom Michałowi Śliwie oraz Jakubowi Gajdzie za jego przygotowanie.