Pierwszoklasiści pełnoprawnymi Siódemkowiczami

W ubiegłym miesiącu nasza szkoła świętowała uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy tym samym zostali oficjalnie włączeni do szkolnej społeczności. Było to również okazją do przekazania opieki nad szkolnym sztandarem nowej drużynie, skompletowanej z uczniów klasy 2F oraz wyrażenia wdzięczności za wytrwałą służbę drużynie z klasy 4F. Podczas uroczystości głos zabrał nowo wybrany Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Wojciech Kwaśniak, który przejął funkcję po Annie Kopackiej. Nie zabrakło również głosu Pana Dyrektora Wojciecha Zagórnego i Pani Renaty Wiśniewskiej, reprezentującej Radę Rodziców. Ich słowa krążyły wokół tematu nowych technologii i sztucznej inteligencji, co doskonale wpisało się w konwencję sztuki pt. „Dzienniki Gwiazdowe”, według prozy Stanisława Lema, którą wystawili dla nas aktorzy Teatru Groteska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia autorstwa Ani Szermer