Krzysztof Kotarski najlepszym mówcą Szkoły Debaty!

Szkoła Debaty to całoroczny projekt edukacyjno-wychowawczy, który gromadzi reprezentantów 16 krakowskich szkół średnich wokół idei Debat Oksfordzkich. Najlepszym mówcą tegorocznej edycji został Krzysztof Kotarski z klasy 4D. Jest to nagroda przyznawana mówcom, którzy najlepiej wywiązywali się ze swojej roli w debacie, prezentowali nienaganną postawę podczas turnieju oraz wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami retorycznymi. Krzysztof wypełniając rolę czwartego mówcy, który jak sam mówi, „ma niewątpliwą przyjemność podsumować debatę” zdobył sympatię sędziów oraz publiczności i otrzymał ten wyjątkowy tytuł.

Szkolna reprezentacja w składzie: Julia Antosz (4D), Aleksandra Koźlak (4D), Anna Krzyworączka (4F) oraz Krzysztof Kotarski (4D) zajęła w turnieju ostatecznie 4. miejsce.

Serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy drużynie za godne reprezentowanie szkoły na niwie debatanckiej przez cztery lata.