Katarzyna Stachura i Małgorzata Stachura laureatkami Konkursu na najlepszą reklamę Mądrej Książki Roku 2023

18 laureatów spośród 80 uczestników konkursu zorganizowanego przez Uniwersytet Jagielloński, a wśród nich Katarzyna Stachura z klasy I B oraz Małgorzata Stachura z klasy I A. Serdecznie gratulujemy!

Dziewczyny nakręciły reklamę książki Tiny Oziewicz „Co uczucia robią nocą” w taki sposób, by nie zdradzając treści zainteresować oraz zachęcić do lektury. Jury doceniło pomysł i kreatywność Kasi i Małgosi przyznając im zaszczytne II miejsceKonkursie na najlepszą reklamę Mądrej Książki Roku 2023. Brawo dziewczyny!

Naszą szkołę reprezentowali również Emilia Betlej (1b), Gabriela Sińczak (1c), Mikołaj Jaje (1c) oraz Gabriela Molenda (2f), którzy projektowali okładki dla Mądrej Książki roku 2023. Dziękujemy za ciekawe prace.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone 22 maja 2024 r. podczas gali konkursu, która miała miejsce w Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie.

Opiekunem projektu była Pani Magdalena Bator.

Zapraszamy do obejrzenia nagrodzonego filmu oraz zdjęć z gali konkursu autorstwa Pani Anny Wojnar oraz projektów okładek, które wykonali nasi uczniowie.

Małgorzata Urbaniak