Agata Kędzierska – najwspanialsza z „8 Wspaniałych”

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza uczennica, Agata Kędzierska, znalazła się w prestiżowym gronie zwycięzców XXX Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych”.

Celem Konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań i postaw młodzieży, upowszechnianie idei młodzieżowego wolontariatu oraz promowanie działań szkolnych klubów wolontariatu (przypominamy, że Agata przewodniczy Szkolnej Radzie Wolontariatu w VII LO).

Agata nie tylko została wyróżniona jako jedna z elitarnej grupy ośmiu wspaniałych z Krakowa, ale ponadto Jury zdecydowało, że będzie ona reprezentowała Kraków w ogólnopolskiej edycji konkursu.

Agata z niezwykłym oddaniem poświęca się pracy na rzecz drugiego człowieka, co wynika (jak to sama kiedyś powiedziała) „po prostu z miłości do ludzi i miłości do czynienia dobra”. Sformułowanie to najpełniej oddaje jej osobowość i motywację do działania, które wynikają z potrzeby serca. Serdecznie gratulujemy tego wielkiego sukcesu i trzymamy kciuki za wszystkie przyszłe przedsięwzięcia!